O mnie

Anna Rzepecka-Skowera

Logopeda, Neurologopeda, Socjolog, Filolog (filologia angielska)

Moja przygoda z językiem rozpoczęła się od studiów na kierunku Filologia Angielska. Wieloletnia praca z dziećmi jako nauczyciel języka angielskiego rozbudziły moje zainteresowanie kształtowaniem mowy. Studia na kierunku Logopedia i Glottodydaktyka (Uniwersytet Szczeciński) pozwoliły mi zgłębić wiedzę na temat rozwoju mowy oraz wad wymowy. Studia z zakresu Neurologopedii (Pomorski Uniwersytet Medyczny) dały mi możliwość zgłębienia wiedzy na temat zaburzeń w rozwoju mowy powstałych na skutek dysfunkcji lub uszkodzeń układu nerwowego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Od kilku lat zajmuję się terapią logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Praca logopedy to nie tylko zawód ale także pasja wolna od rutyny. Każdy pacjent to inna, fascynująca historia. Program terapii logopedycznej tworzę indywidualnie dla każdego pacjenta uwzględniając jego umiejętności, możliwości a także zainteresowania.

W terapii logopedycznej łączę metody tradycyjne z nowoczesnymi technologiami.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Fascynuje mnie metoda projekcyjna w psychologii, psychologia zwierząt oraz taniec współczesny.